Misje i Służby

Akcja Humanitarna “ŻYCIE” – www.akcja.kz.pl

Chrześcijańska Misja Kobiet – www.chmk.kz.pl

Chrześcijańska Misja Pomocy Ludziom Uzależnionym “NOWA NADZIEJA” – www.mnn.kz.pl

“TEEN CHALLENGE” – misja wśród osób uzależnionych od narkotyków – www.teenchallenge.pl

EUROMISSION POLSKA – www.euromission.org

Misja “CHRZEŚCIJAŃSKA RODZINA” – http://rodzina.kz.pl

Misja Krajowa – www.misjakrajowa.kz.pl

Misja Szalom – www.misjaszalom.pl

Służba Katechetyczna – www.katechetyka.pl

Duszpasterstwo Akademickie – www.petra-polska.pl

Uczelnie

Krakowskie Seminarum Biblijne – www.seminarium.kz.pl

Seminarium Teologiczne w Ustroniu – www.st.kz.pl

Warszawskie Seminarium Teologiczne – www.wst.edu.pl

Wydawnictwa

Miesięcznik “Chrześcijanin” – www.chn.kz.pl

Kwartalnik „Samarytanka” – www.chmk.kz.pl

„Punkt Zwrotny” – www.chmk.kz.pl

“ARKA” Wydawnictwo i Poligrafia – www.arkadruk.pl

Instytut Wydawniczy “AGAPE” – www.agape.kz.pl

Ośrodki Rekolekcyjne

Dom Rekolekcyjny “BETEL” – www.betel.szczytno.pl

Dom Rekolekcyjny “BETEZDA” – www.betezda.kzns.org

Dom Rekolekcyjny w Świdnicy – www.dr.kz.swidnica.pl

Ośrodki Resocjalizacyjne

Chrześcijański Ośrodek Dla Osób Uzależnionych “Nowa Nadzieja” – http://nowanadzieja.pl

Chrześcijański Ośrodek Dla Osób Uzależnionych TEEN CHALLENGE, Broczyna –www.teenchallenge.pl

Dla Młodzieży

Duszpasterstwo Młodzieży – www.de-em.org

Generacja T. – http://generacja-t.org

Royal Rangers (chrześcijańskie harcerstwo) – www.royalrangers.pl

Młodzież Okręgu Zachodniego – http://mozkz.pl

Poziom 12 – www.poziom12.kzns.org

RADYKALNI KZ Wodzisław Śląski – www.radykalni.pl

Misja Polska – młodzieżowa grupa misyjna – http://misja.polska.prv.pl

Młodzież z Mrągowa – mmwo.webnode.com

Radio i Telewizja

Telewizja Chrześcijanin – http://chrzescijanin.tv

Dobra Telewizja – www.dobra-telewizja.pl

Radio Chrześcijańskiewww.nonileczy.pl

Trans World Radio – www.twr.osw.pl

Radio Pielgrzym KZ Zielona Góra – www.radiopielgrzym.pl

Radio Strefa Spichlerz – www.spichlerz.org

Sklepy i Księgarnie

Chrześcijańska Księgarnia Internetowa „Szaron” – www.szaron.pl

Sklep Internetowy „Absolutnie Fantastyczne” – www.sklep.af.com.pl

Księgarnia Chrześcijańska „Koinonia” – www.koinonia.org.pl

Sklep Internetowy „Dobry Skarbiec” – www.dobryskarbiec.pl

Wydawnictwo „W Wyłomie” – www.wwylomie.com

DORADCA Hurtownia Literatury Chrześcijańskiej – www.doradca.org.pl

Hurtownia Chrześcijańska-literatura i muzyka – www.jack.pl

Internetowa Księgarnia Chrześcijańska i Wydawnictwo Aetos – www.aetos.com.pl

Muzyka i Uwielbienie

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Muzyków – www.missiomusica.pl

Sienna Gospel Choir – muzyka gospel – www.sgc.pl

Grupa Uwielbiająca KZ Emaus w Zielonej Górze – www.grupa.emaus.zgora.pl

Muzyka Chrześcijańska On Line – Centrum Czystej Muzyki – www.ccm.pl

Uwielbiam Jezusa – serwis poświęcony uwielbianiu – www.uwielbiamjezusa.kdm.pl

Klub Dobrej Muzyki – www.kdm.pl

Biblia

Strona o Biblii – www.biblia.cme.org.pl

Internetowa Biblia 2000 (słownik postaci, terminów i miejsc biblijnych) – www.biblia.info.pl

Biblia porównania – http://bible.cc

Biblia Internetowa 4.8.3 – http://apologetyka.com

Darmowa Biblia elektroniczna w języku angielskim – www.e-sword.net

Serwisy i Portale

Głos Prześladowanych Chrześcijan – www.gpch.pl

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Wojskowe „Korneliusz” – www.korneliusz.org

Czytelnia dla chrześcijan – http://czytelnia.chrzescijanin.pl

Nicky Cruz opowiada – http://nickycruz.ovh.org

Chrześcijański serwis informacyjny – www.chrzescijanin24.pl

Fundacja „Głos Ewangelii” – www.gospel.pl

Serwis dla Pastorów i Liderów Chrześcijańskich – www.pastor.pl

Portal Chrześcijanin.pl – www.chrzescijanin.pl

Chrześcijański Portal Internetowy Jezus.pl – www.jezus.pl

Słowo.pl – serwis poświęcony popularyzowaniu Pisma Świętego – www.slowo.pl

Strona z wykładami męża Bożego Derka Prince’a – www.derekprince.com.pl

David Wilkerson – www.tscpulpitseries.org